Category: ZJEDNOCZENI STRYKÓW

MOTOCROSS W STRYKOWIE

2et576435

23/24 06.2018. Na torze w Strykowie rozgrywane są Mistrzostwa Europy w klasach EMX 65, EMX 85 i EMX KOBIET. Oto zdjęcia z sobotnich wyścigów kwalifikacyjnych. Wyniki np. pod linkiem https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Motocross/ME/Motocross-European-Championships/e_2458 . Harmonogram na niedzielę:  https://pzm.pl/pliki/zg/motocykle/motocross/Regulaminy/harmonogram_strykow.pdf .

Facebook: Marek Kowal


ZJEDNOCZENI STRYKÓW – WARTA DZIAŁOSZYN 4:0 (IV LIGA)

zwzwzwzw

1.kwietnia.2017. To nie żart primaaprilisowy. Strykowianie wygrali z Wartą Działoszyn aż 4:0. Goście to silny zespół przewodzący wraz z Wartą Sieradz w tabeli IV ligi. Drużyny zagrały w następujących składach. ZJEDNOCZENI: – Pająk, Owczarek, Sender, Lenart, Majewski, Dróżdż, Ryplewski, Pieńkowski, Bogdan, Balcerek, Chmielewski, rezerwowi – Tyburski, Wawrzeniak, Zawadowski, Indraszczyk, Bełdziński, Król, Kamańczyk. WARTA: – Olkusz, Kurpiewski, Stolarczyk, Pałyga, Bartoszek, Marchewka, Zawieja, Sitkiewicz, Porochnicki, Korbela, Bąkowicz M., rezerwowi – Cieślak, Bąkowicz Ł., Woźniak, Nagielski, Krysiak, Magiera. Tym razem festiwal udanych zagrań , strzałów i goli dał Sebastian Balcerek (nr 20). Jak zwykle, dla zachęcenia kibiców do przychodzenia na strykowski stadion, przypominam, że w Zjednoczonych występuje Tomasz Lenart, gracz Reprezentacji Polski w beach soccerze, przygowującej się do Mundialu, który odbędzie się na przełomie kwietnia i maja na Wyspach Bahama. (To też nie prima aprilis)

Facebook: Foto Marek Kowal


ZJEDNOCZENI STRYKÓW – TERMY PODDĘBICE 3:2

zjzjzjterter

Piłkarska wiosna wróciła także na nasz strykowski stadion. Po ciężkim boju Zjednoczeni pokonali Termy Poddębice 3:2. Ciekawostką jest to, że zawodnikiem Zjednoczonych jest reprezentant Polski w futbolu plażowym , który wystąpi na Mundialu. Polacy zakwalifikowali się do mistrzostw świata w piłce plażowej. Beach Soccer World Cup odbędzie się w dniach 27.04-07.05.2017 na Wyspach Bahama, a podstawowym piłkarzem reprezentacji jest kapitan Zjednoczonych, Tomasz Lenart.


ZJEDNOCZENI STRYKÓW – SAND BUS KUTNO 3:1

zkssss

01.10.2016. Mecze drużyn z IV ligi są równie pasjonujące jak te z najwyższych klas rozgrywek. Piłkarze zostawiają na boisku całe „serducho”. Jak emocjonujące sytuacje czekają na kibiców w takich spotkaniach niech zobrazuje galeria zdjęć, którą przygotowałem podczas meczu Zjednoczeni Stryków – Sand Bus Kutno 3:1. Ciekawostką jest to, że zawodnikiem Zjednoczonych jest reprezentant Polski, który wystąpi na przyszłorocznym Mundialu. Polacy zakwalifikowali się do mistrzostw świata w piłce plażowej. Beach Soccer World Cup odbędzie się w dniach 27.04-07.05.2017 na Wyspach Bahama, a podstawowym piłkarzem reprezentacji jest własnie Tomasz Lenart. Tym razem kapitan Zjednoczonych zdobył dwie bramki. Ozdobą meczów są wykonywane przez niego rzuty wolne, których nie powstydziłby się sam Ronaldo. Jeden z goli padł własnie z wolnego.

Strykowianie, liczniej przybywajcie na stadion przy ul. Brzezińskiej kibicować swojej drużynie. Naprawdę warto.


ZJEDNOCZENI STRYKÓW – OMEGA KLESZCZÓW 3:1

zjosss

17.09.2016. Mecze drużyn z IV ligi są równie pasjonujące jak te z najwyższych klas rozgrywek. Piłkarze zostawiają na boisku całe „serducho”. Jak emocjonujące sytuacje czekają na kibiców w takich spotkaniach niech zobrazuje galeria zdjęć, którą przygotowałem podczas meczu Zjednoczeni Stryków – Omega Kleszczów 3:1. Ciekawostką jest to, że zawodnikiem Zjednoczonych jest reprezentant Polski, który wystąpi na przyszłorocznym Mundialu. Polacy zakwalifikowali się do mistrzostw świata w piłce plażowej. Beach Soccer World Cup odbędzie się w dniach 27.04-07.05.2017 na Wyspach Bahama, a podstawowym piłkarzem reprezentacji jest własnie Tomasz Lenart. Tym razem kapitan Zjednoczonych nie zagrał, ale był cały czas z drużyną.

Strykowianie, liczniej przybywajcie na stadion przy ul. Brzezińskiej kibicować swojej drużynie. Naprawdę warto.