Category: PIŁKARSKIE DERBY ŁODZI

WIDZEW ŁÓDŹ – ŁKS ŁÓDŹ 0:0

alaallla

17.05.2017. Remis w derbach. Mało korzystny wynik dla łódzkiego futbolu. Oby nie skończyło się to tym, że zadna z naszych drużyn nie awansuje. Bardziej zadowolony może być ŁKS, bo osiągnął remis na bardzo goracym stadionie przeciwnika i grał w osłabieniu po czerwonej kartce. Były emocje, było ogromne zaangażowanie piłkarzy i efektowana oprawa meczu. Ale piłkarski poziom meczu nie zachwycił. A gdy na boisku nudnawo to zawsze warto skierować obiektyw na dziewczęta z obiektywami.

Facebook: Foto Marek Kowal


ZA CHWILĘ DERBY. JUŻ SIĘ CIESZĘ.

derderderr

Juz cieszę się na to piłkarskie święto: Widzew Łódź – ŁKS Łódź. Niech wygra lepszy. O tym kto nim będzie zadecydują sami piłkarze na boisku. Oczywiście również Gloria Victis.

Tymczasem niepublikowane jeszcze fotki z derbów poprzednich 16X2016 ŁKS – Widzew 2:2

Facebook: Foto Marek Kowal


ŁKS – WIDZEW 2:2, 63 DERBY

63dsss

16.10.2016. 4 lata czekała piłkarska Łódź na kolejne derby. Tym razem odbyły się na poziomie III ligi. Jak zawsze było to sportowe święto, pełne emocji. Mecz transmitowała nawet TVP 3. Wszyscy zainteresowani już na pewno zapoznali się z opisami i statystykami w innych mediach. U mnie galeria zdjęć. Od 1980 roku „trochę” tych derbów fotografowałem. W miarę docierania do zdjęć w moim archiwum będę je publikował na stronie.

Jeszcze jedno. Po kilku latach nieobecności, obawiałem się nieco czy ktoś mnie tam jeszcze pamięta. Nie zawiodłem się. Kierownik klubu Jacek Żałoba, koleżeński profesjonalista sprawnie załatwił mi akredytację foto. Dziękuję… Zobaczymy jak będzie teraz na Widzewie…