Category: PIŁKA NOŻNA, II LIGA

WIDZEW ŁÓDŹ – SIARKA TARNOBRZEG 4:0

fggwsv

II Liga. Efektowane zwycięstwo. Na fotkach między innymi dwa gole. Fot 1 i 2 faul na Banaszaku i wykorzystany karny Michalskiego, czyli gol drugi. Fot 3 i 4 gol pierwszy Sylwestrzaka. Fot.6 dymiący stadion z zewnątrz. Znów ktoś przytulił trochę kaski za flary…

Facebook: Foto Marek Kowal


WIDZEW ŁÓDŹ – BŁĘKITNI STARGARD 4:2

iiyyr45l

2 liga. Rozpoczął w 17 minucie Konrad Gutowski, który strzelił pierwszego gola ( fot. 3 i 4 ). Druga bramkę zdobył Filip Mihajlevic ( fot. 5 ). Trzecia , to strzał Mateusza Michalskiego wprost z rzutu rożnego. Na fot. 6 i 7 zdezorientowany bramkarz Mariusz Rzepecki. Czwarta bramka to popis Filipa Mihajlevica, który mijał rywali jak tyczki slalomowe ( fot. 12, 13 i 14 ). Kiedy wydawało sie, że przewaga łodzian jest przygniatająca, naciskać i strzelać bramki zaczęli rywale. Gol drugi fot. 17 i 18

Facebook: Foto Marek Kowal


WIDZEW ŁÓDŹ – RESOVIA RZESZÓW 2:1

wrujkbxrip

Na trybunie VIP widzewska super obrona: Chodakowski, Kostrzewiński, Grębosz (fot.3). Szybki gol Dario Kristo w 2 minucie (fot.1). Potem w 30 min. karny Mateusza Michalskiego (fot.12). Dla gości Sebastian Zalepa w 78 min. (fot.18) Na widowni paru facetów stąd i stamtąd rwało się do burdy, stwarzając problemy ochronie i zagrożenie dla dzieci zasiadających na trybunach. Szczególnie „zaimponował” koleś wojujący „daszkiem” nad rozporkiem. No, ale jak to się ma do wspaniałego dopingu 16 tysiecy prawdziwych kibiców? Nijak,..

Facebook: Foto Marek Kowal


WIDZEW ŁÓDŹ – GRYF WEJHEROWO 3 : 1

widgry85019

2 liga. Zwycięstwo Widzewa w strugach deszczu, choć zaczęło się od bramki Gryfa ( fotki 10 i 11 ). Na zdjęciach 3, 4, 19 i 20 okoliczności rzutu karnego w ostatnich sekundach meczu.

Facebook: Foto Marek Kowal


WIDZEW ŁÓDŹ – ZNICZ PRUSZKÓW 1:1

33y67898u5ttt4

2 liga. Na trzech pierwszych zdjęciach w prezencie ode mnie VAR dla sędziego. Był faul na polu karnym czy też nie było? Pierwsza połowa, Daniel Świderski i Marcin Bochenek.

Facebook: Foto Marek Kowal


WIDZEW ŁÓDŻ – OLIMPIA ELBLĄG 1: 0

ppouyui;;;

2 liga. Bramkę zdobył Damian Paszliński (fot. 8 i 9). Widzów ponad 17 tysięcy. Przyjezdni przegięli i ochrona użyła gazu. Dlatgo widzewscy kibice w pobliżu sektora przyjezdnych zakrywali twarze szalikami (fot. 18). Szybko się rozwiało.

Facebook: Foto Marek Kowal


JOMA W WIDZEWIE

ggkkiyeefj

Hiszpańska firma Joma będzie przez dwa sezony partnerem technicznym Widzewa . Nie miałem jeszcze okazji wrzucić fotek z konferencji prasowej i prezentacji strojów, więc robię to teraz. W konferencj wzięła udział dyrektorka sprzedaży firmy Joma na Europę centralną, Carolina Sanchez Diaz. Stroje zaprezentowały modelki a w roli modela wystąpił bramkarz Maciej Humerski.

Facebook: Foto Marek Kowal


ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY W 1 LIDZE !!!

33tyuiio864

Choć awans  był już zapewniony od 2 kolejek to po ostatnim drugoligowym meczu radość była najwieksza. Świętowali piłkarze , działacze i sponsorzy oraz kibice. Jeszcze przed meczem melonik znalazł się na głowie Wojciecha Łuczaka. To nakrycie głowy za hat trick. Uhonorowany został też kierownik drużyny Jacek Żałoba. Już od 25 lat pracuje dla ŁKS. Trener i menedżer Wojciech Robaszek obdarowany został koszulką z setką na plecach a prezes klubu Tomasz Salski mieczem.

Fotorelacja z meczu z Legionovią: http://marekkowal.pl/?p=10908

Innegalerie dotyczące ŁKS: http://marekkowal.pl/?cat=23

Facebook: Foto Marek Kowal


ŁKS ŁÓDŹ – LEGIONOVIA LEGIONOWO 2:0

3r4yio962

Ostatni mecz ŁKS w 2 lidze. Ciekawostką była zmiana bramkarzy w drugiej połowie. Michał Kołba ustąpił miejsca Przemysławowi Kazimierczakowi.  Po ostatnim gwizdku, ogromna radość. Awans był już zapewniony od 2 kolejek. Fotorelacja z fetowania awansu tutaj: http://marekkowal.pl/?p=10933 . Inne fotorelacje o ŁKS: http://marekkowal.pl/?cat=23

Facebook: Foto Marek Kowal


ŁKS ŁÓDŹ – SIARKA TARNOBRZEG 4:2

4589062258

ŁKS w 1 lidze ! Wygrana z Siarką przy jednoczesnej porażce Radomiaka z Wartą daje już pewny awans na dwie kolejki przed końcem rozgrywek. Trzy bramki zdobył Wojciech Łuczak. Jedną Patryk Bryła, który przy okazji gola celebrował też osobiste szczęście. A na konferencji prasowej klasyk dziennikarstwa sportowego Wojciech Filipiak z wnukiem Staszkiem. Zaprezentowali talizman z jakim przychodzą na szczególnie ważne mecze ŁKS. Jest nim pieczołowicie zabezpieczona chorągiewka z jaką kibicował wraz z tatą, wówczas 11-letni Wojtek, w Chorzowie podczas mezu z Górnikiem Zabrze decydującym o mistrzostwie Polski dla ŁKS w 1958 roku.

Facebook: Foto Marek Kowal