Category: WIDZEW ŁÓDŹ

WIDZEW ŁÓDŹ – SIARKA TARNOBRZEG 4:0

fggwsv

II Liga. Efektowane zwycięstwo. Na fotkach między innymi dwa gole. Fot 1 i 2 faul na Banaszaku i wykorzystany karny Michalskiego, czyli gol drugi. Fot 3 i 4 gol pierwszy Sylwestrzaka. Fot.6 dymiący stadion z zewnątrz. Znów ktoś przytulił trochę kaski za flary…

Facebook: Foto Marek Kowal


WIDZEW ŁÓDŹ – BŁĘKITNI STARGARD 4:2

iiyyr45l

2 liga. Rozpoczął w 17 minucie Konrad Gutowski, który strzelił pierwszego gola ( fot. 3 i 4 ). Druga bramkę zdobył Filip Mihajlevic ( fot. 5 ). Trzecia , to strzał Mateusza Michalskiego wprost z rzutu rożnego. Na fot. 6 i 7 zdezorientowany bramkarz Mariusz Rzepecki. Czwarta bramka to popis Filipa Mihajlevica, który mijał rywali jak tyczki slalomowe ( fot. 12, 13 i 14 ). Kiedy wydawało sie, że przewaga łodzian jest przygniatająca, naciskać i strzelać bramki zaczęli rywale. Gol drugi fot. 17 i 18

Facebook: Foto Marek Kowal


WIDZEW ŁÓDŹ – RESOVIA RZESZÓW 2:1

wrujkbxrip

Na trybunie VIP widzewska super obrona: Chodakowski, Kostrzewiński, Grębosz (fot.3). Szybki gol Dario Kristo w 2 minucie (fot.1). Potem w 30 min. karny Mateusza Michalskiego (fot.12). Dla gości Sebastian Zalepa w 78 min. (fot.18) Na widowni paru facetów stąd i stamtąd rwało się do burdy, stwarzając problemy ochronie i zagrożenie dla dzieci zasiadających na trybunach. Szczególnie „zaimponował” koleś wojujący „daszkiem” nad rozporkiem. No, ale jak to się ma do wspaniałego dopingu 16 tysiecy prawdziwych kibiców? Nijak,..

Facebook: Foto Marek Kowal


WIDZEW ŁÓDŹ – GRYF WEJHEROWO 3 : 1

widgry85019

2 liga. Zwycięstwo Widzewa w strugach deszczu, choć zaczęło się od bramki Gryfa ( fotki 10 i 11 ). Na zdjęciach 3, 4, 19 i 20 okoliczności rzutu karnego w ostatnich sekundach meczu.

Facebook: Foto Marek Kowal


WIDZEW ŁÓDŹ – ZNICZ PRUSZKÓW 1:1

33y67898u5ttt4

2 liga. Na trzech pierwszych zdjęciach w prezencie ode mnie VAR dla sędziego. Był faul na polu karnym czy też nie było? Pierwsza połowa, Daniel Świderski i Marcin Bochenek.

Facebook: Foto Marek Kowal


WIDZEW ŁÓDŻ – OLIMPIA ELBLĄG 1: 0

ppouyui;;;

2 liga. Bramkę zdobył Damian Paszliński (fot. 8 i 9). Widzów ponad 17 tysięcy. Przyjezdni przegięli i ochrona użyła gazu. Dlatgo widzewscy kibice w pobliżu sektora przyjezdnych zakrywali twarze szalikami (fot. 18). Szybko się rozwiało.

Facebook: Foto Marek Kowal


JOMA W WIDZEWIE

ggkkiyeefj

Hiszpańska firma Joma będzie przez dwa sezony partnerem technicznym Widzewa . Nie miałem jeszcze okazji wrzucić fotek z konferencji prasowej i prezentacji strojów, więc robię to teraz. W konferencj wzięła udział dyrektorka sprzedaży firmy Joma na Europę centralną, Carolina Sanchez Diaz. Stroje zaprezentowały modelki a w roli modela wystąpił bramkarz Maciej Humerski.

Facebook: Foto Marek Kowal


WOJCIECH WALDA.

eerhkll;;jgf

Zmarł Wojciech Walda, masażysta widzewiaków. Dla mnie w Widzewie było od zawsze, odkąd zacząłem tą drużynę fotografować. Nazbierało się fotek, ale tym razem zdjęcia ostatnie. 14 czerwca 2017, podczas meczu z Sokołem Aleksandrów L. żegnał się na nowym stadionie z Widzewem. Na ławce pana Wojtka sfotografowałem wraz z zasłużonym piłkarzem Widzewa Adrianem Budką, który też szykował się już do pożegnania z klubem.  9 czerwca 2018 podczas meczu z Lechią Tomaszów M. znów pojawił się z piłkarzami i z Franciszkiem Smudą. Zastąpił na ten mecz kolegę. Wydawał się być w dobrej formie. Kilkanaście dni później już nie żył.

Zamierzałem, jak to się stosuje w tych smutnych okolicznościach, przerobić zdjęcia na czarno białe. Pomyślałem sobie jednak, że pan Wojtek zawsze był czerwono biało czerwony, więc chyba chciałby taki pozostać. Nie zszarzeje i nie wyblaknie nasza pamięć o nim.

Facebook: Foto Marek Kowal


WIDEW 2 ŁÓDŹ – ANDRESPOLIA WIŚNIOWA GÓRA 3:0

23t5677r

PIŁKA Z KLASĄ ( z klasa okręgową tym razem). Na boiskach niższych lig też się dzieje a jak widać kibice wywodzą się z różnych kręgów.

Facebook: Foto Marek Kowal


WIDZEW ŁÓDŻ – LECHIA TOMASZÓW MAZ. 0:0

9965u78955

III Liga. No i co tu mądrego napisać? Może to, że trenerem Lechii jest sympatyczny i zasłużony dla Widzewa były piłkarz Bogdan Jóżwiak.

Facebook: Foto Marek Kowal