Category: SCHRONISKO JASIONKA

SCHRONISKO JASIONKA. PSY DO ADOPCJI 1

rtrrrrrrr

W Schronisku Jasionka przygotowano już kilkadziesiąt psów do adopcji. Oto zdjęcia pierwszych z nich. Na stronie http://schroniskojasionka.pl/ i facebooku „Schronisko Jasionka” są ich pełne wizytówki oraz dane kontaktowe schroniska ( telefon adopcyjny  501 23 23 00 ).

Facebook: Foto Marek Kowal


SCHRONISKO JASIONKA. ALIS W DOMU

aaaaaaaaaa

Trafiła do Jasionki 20 stycznia. Dzięki Wam Alis jest już w domu. To działa.  Korzystając z siły facebooka zrobiliśmy razem coś dobrego. Udostępniania nie poszły na marne. Cała rodzina jest szczęśliwa a szczególnie mała Maja.

Facebook: Foto Marek Kowal


SCHRONISKO JASIONKA. ZAGUBIONY KAUKAZ

qqqqqqqqq

Trafił do Jasionki 26.01.2018 z Gminy Andrespol. Jest to pies w typie owczarka kaukaskiego, Widać, że tęskni a właściciel zapewne go poszukuje. Pomóżcie im się spotkać . Telefon do schroniska 501-23-23-00

Facebook: Foto marek Kowal


SCHRONISKO JASIONKA. LABRADORKA Z ANDRESPOLA.

llllaaabbbbrrrr

20 stycznia przybyła do schroniska zadbana, czarna suka labrador. Właściciel pewnie jej szuka, Pomóżcie mu ją odnaleźć. Udostępniajcie!! Komórka do biura schroniska: 501 23 23 00
Boksy zapełniają się przybywającymi nowymi podopiecznymi. Zdjęcia wszystkich nowo przybyłych psów i kotów można oglądać na stronie pod linkiem: http://schroniskojasionka.pl/nowo-przybyle/ . Szczególnie zachęcamy do ich oglądania te osoby, które je utraciły. Po kwarantannie psy i koty przygotowywane są do adopcji. Wkrótce opublikuję ich wizytówki adopcyjne.

Facebook: Foto Marek Kowal


SCHRONISKO JASIONKA. PSY I KOTY W SCHRONISKU.

pppppssssyyyyy

W wyniku rozstrzygnięć przetargów w Urzędach Gminnych , schronisko nasze podpisało umowy na zajmowanie się bezdomnymi zwierzętami z terenu tych gmin. Tym samym nasze boksy zapełniają się przybywającymi nowymi podopiecznymi. Zdjęcia wszystkich nowo przybyłych psów i kotów można oglądać na naszej stronie pod linkiem: http://schroniskojasionka.pl/nowo-przybyle/ . Szczególnie zachęcamy do ich oglądania te osoby, które je utraciły. Także tych utraconych dawniej, bo wiele zwierząt przybywa do nas z innych schronisk. Po kwarantannie psy i koty przygotowywane są do adopcji. Wkrótce publikować będziemy ich wizytówki adopcyjne.

Facebook: Foto Marek Kowal


SCHRONISKO JASIONKA. FESTYN DLA PRZYJACIÓŁ.

drdrdrd

Dzień po uroczystym otwarciu schroniska, odbył się festyn zorganizowany dla przyjaciół i firm wspierających budowę. Właściciele Agnieszka i Przemysław Skuipińscy podziękowali sprzymierzeńcom. Goście po zwiedzeniu obiektu byli pod wrażeniem warunków jakie stworzono tu dlsa czworonogów. Potem miło spędzono czas przy poczęstunku i muzyce zespołu Lawender. Dla dzieciarni przygotowano dmuchaną zjeżdżalnię i inne atrakcje. Być może niektórzy z uczestników imprezy w przyszłości zdecydują się na adpocje podopiecznych schroniska.

Facebook: Foto Marek Kowal


SCHRONISKO JASIONKA. UROCZYSTE OTWARCIE.

osososos

Stało się. Inwestorzy i właściciele schroniska, Agnieszka i Przemysław Skupińscy przecięli wstęgę i zaprosili gości do zwiedzania obiektu. Widać, że zwiedzajacy byli pod wrażeniem a wśród nich poseł na Sejm RP Paweł Bejda, posiadacz licznej gromadki kotów. Wrażliwy na krzywdę zwierząt, wraz z małżonką podejmuje wiele inicjatyw na rzecz poprawy ich losu. Na uroczystość przybył też przedstawiciel prezesa Najwyzszej Izby Kontroli, który odczytał list od Krzysztofa Kwiatkowskiego. Proboszczowie z Białej i z Dąbrówki poświęcili schronisko.  Liczni goście odwiedzili nas tego dnia, przedstawiciele służb weterynaryjnych, burmistrzowie i wójtowie oraz wysłannicy urzędów gminnych, strażnicy miejscy z Brzezin i ze Zgierza. Z zainteresowaniem zapoznali się z najnowocześniejszą w Polsce konstrukcją schroniska i doskonałymi warunkami pobytu stworzonymi w schronisku dla bezdomnych czworonogów. Sądzimy, że wielu z nich nawiąże współpracę z tą placówką. Odwiedzili schronisko też dziennikarze m.in. z TVP Łódź, Telewizji Toya, Gazety Wyborczej i dziennika Fakt. Część oficjalną uroczystości poprowadziła znana prezenterka łódzkiego ośrodka TVP Magdalena Michalak.

Dary dla przyszłych podopiecznych schroniska przynieśli goście a nawet nadesłał właściciel konkurencyjnej placówki spod Sieradza. Cóż, miłośnicy zwierząt, starający się poprawić ich los to jedna rodzina.

Biedna suczka Tośka poczuła sie wyjątkowo. Wzbudzała duże zainteresowanie. Jest ona tymczasem jedynym rezydentem schroniska. Jeszcze przed otwarciem przybłąkała się lub ktoś ją podrzucił. Była szczenna, wygłodzona i w opłakanym stanie. Otoczona ją opieką doszła do siebie i urodziła swoje maluchy. ( To te na czołówkowym zdjęciu strony schroniskijasionka.pl ). Odchowane znalazły już nowe domy.

Facebook: Foto Marek Kowal


SCHRONISKO JASIONKA. JUŻ GOTOWE.

schschscj

Dziś, 25.08.2017 otwarte zostanie nowe schronisko dla zwierząt w Jasionce (gmina Zgierz). Obiekt znajduje się z dala od siedzib ludzkich i jest jednym z nowoczesniejszych w Polsce. Zapewni przebywającym w nim psom i kotom dobrostan na poziomie wyższym niz przewidują to nasze przepisy. Zwierzęta mają przebywać w klimatyzowanych i ogrzewanych boksach z dostępem do indywidualnych wybiegów. Teraz wiele zależy od właściciela placówki. Personel to ekipa osób od lat zaangażowanych w opiekę nad zwierzętami w potrzebie. Zobaczymy jak to zafunkcjonuje.

Facebook: Foto Marek Kowal


SCHRONISKO JASIONKA. CZAS BUDOWY.

budbudbud

Dziś, 25.08.2017 otwarte zostanie nowe schronisko dla zwierząt w Jasionce (gmina Zgierz). Obiekt znajduje się z dala od siedzib ludzkich i jest jednym z nowoczesniejszych w Polsce. Zapewni przebywającym w nim psom i kotom dobrostan na poziomie wyższym niz przewidują to nasze przepisy. Zwierzęta mają przebywać w klimatyzowanych i ogrzewanych boksach z dostępem do indywidualnych wybiegów. Teraz wiele zależy od właściciela placówki. Personel to ekipa osób od lat zaangażowanych w opiekę nad zwierzętami w potrzebie. Zobaczymy jak to zafunkcjonuje. Przez ostatnie pół roku dokumentowałem fotograficznie kolejne fazy budowy. Oto te migawki.

Facebook: Foto Marek Kowal