Category: SUMMER DYING LOUD

WEEDPECKER. SUMMER DYING LOUD

yjkjrweull

Aleksandrów Łódzki 7.09.2018. 10 edycja Summer Dying LoudWeedpecker. Super , chłopcy zagrali. Poczułem we włosach powiew wiatru psychodelii z lat ’70. Zaraz, zaraz… Wróć !… Co ja tam napisałem? No tak… włosów to ja ostatecznie i definitywnie nie mam już ze 20 lat z okładem. A na poważnie; naprawdę świetne dźwięki.

Facebook: Foto Marek Kowal


MALIGNANT TUMOUR. SUMMER DYING LOUD

ggjjjytrrhjj

Aleksandrów Łódzki 7.09.2018. 10 edycja Summer Dying LoudMalignant Tumour – goście z Czech.

Facebook: Foto Marek Kowal


ENTOMBED A.D. SUMMER DYING LOUD

fghju643dh65f

07.09.2018 Aleksandrów Łódzki. 10 edycja Summer Dying Loud

Facebook: Foto Marek Kowal


ANGEL WITCH. SUMMER DYING LOUD

adgoop, e590

Aleksandrów Łódzki. Zanim zabrzmiały dźwięki było miło. Prowadzący koncert Remo Mielczarek przedstawił publice Tomasza Barszcza, gościa dzięki któremu dzieje się to wszystko, który od lat organizuje festiwal. A wraz z nim jego ekipę skupioną wokół Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą aleksandrowskiego ratusza. Podziekowania padły też dla wspierającego imprezę burmistrza Jacka Lipińskiego, otwartego na różne gatunki muzyki. Mignął mi nawet wmieszany w tłum słuchaczy sobotniego koncertu. Po tej tzw „części oficjalnej” załomotały dźwięki Angel Witch. Też było miło… inaczej.

Facebook: Foto Marek Kowal


BEHEMOTH. SUMMER DYING LOUD

ppir337o-0iutr

Aleksandrów Łódzki. 10 edycja Summer Dying Loud

Facebook: Foto Marek Kowal


SUNNATA. SUMMER DYING LOUD

ooi765rre

Aleksandrów Łódzki, sunnata już po raz drugi na Summer Dying Loud. Osobliwe muzyczne pejzaże i rytualne dźwięki. Koncert po północy, na zakończenie pierwszego dnia imprezy. W dorobku trzy płyty: „Climbing The Colossus” (2014), „Zorya” (2016) i tegoroczna „Outlands”.

Facebook: Foto Marek Kowal


SUMMER DYING LOUD. WOLFHEART

WWWWOOOO

Powściągliwi Finowie ? Tak jak widać na zdjęciach i tak jak było słychać w Aleksandrowie Łódzkim. Odpowiedzcie sobie sami.

Facebook: Foto Marek Kowal


SUMMER DYING LOUD. J.D.OVERDRIVE

OVVVVVOOOOO

Muza, że aż czacha dymi. Też kiedyś taką miałem i używałem do różnych fotek. „Wendigo” – nowa płyta tuż, tuż. Strzeżcie się – bestia zbudzi się do życia wkrótce!. W Aleksandrowie Łódzkim już dała się poznać.

Facebook Foto Marek Kowal


SUMMER DYING LOUD. UNLEASHED

unununun

Kolejna gwiazda imprezy w Aleksandrowie Łódzkim. Tym razem wykop death metalu ze Szwecji. Johnny Hedlund , Anders Schultz , Tomas Olsson , Fredrik Folkare .

Facebook: Foto Marek Kowal


SUMMER DYING LOUD. PERCIVAL

perperper

Folk metal to muzyka zespołu Percival. Muzycy opierają się na jak najstarszych, zachowanych pieśniach z terenów całej Słowiańszczyzny , grają na instrumentach będących rekonstrukcją lub repliką  instrumentów z wczesnego średniowiecza. Interesujące muzyczne zjawisko na SUMMER DYING LOUD w Aleksandrowie Łódzkim.

Facebook: Foto Marek Kowal