Category: PIŁKA NOŻNA. 1 LIGA

ŁKS ŁÓDŹ – CHROBRY GŁOGÓW 2;0

yui75ee5uuu

1Liga. 10.11.2018

facebook; Foto Marek Kowal


ŁKS ŁÓDŹ – GKS JASTRZĘBIE 2;0

dfgyy543edv

1 Liga. 20.10.2018

facebook; Foto Marek Kowal


ŁKS ŁÓDŹ – WIGRY SUWAŁKI 2:1

xchjy43ekkvbm

1 Liga. Na boisku wygrana a na trybunach doping i tradycja. Dziś na fot.1 Mirosław Bulzacki, dawny filar defensywy ŁKS i reprezentacji, bohater z Wembley. Fot. 14 gol z karnego. Fot. 13 , rzut karny dla gości. Po odbiciu piłki od słupka i niefortunnej próbie jej wybicia przez łódzkiego obrońcę, gol samobójczy.

Facebook; Foto Marek Kowal


ŁKS ŁÓDŹ – GKS TYCHY 0:0

tyyy42wuii

Zaczynam galerię od Ramireza i wiadomo dlaczego. Grał naprawdę. Dla sędziego znów prezencik, czyli „var” ode mnie ( fot. 3 i 4 ) Gdyby stał tam gdzie ja, to widziałby, że Kowalczyk zatrzymywał Łuczaka rękami. Należał się karny ? Na fotce z trybun paru kolesi. Dlaczego akurat ci ? Prywata, to ziomale z Retkinii. Były też flary. (Kto na nich zarabia, że jest takie cisnienie na ich uzycie ?) Ani to piękne, ani bezpieczne. Wiem coś o tym bo przed laty w Warszawie na Legii w meczu z ŁKS-em dostałem taką płonącą racą w głowę, rzuconą przez jakiegoś kibolskiego kretyna. Ledwie uszedłem z życiem. W przerwie uhonorowano piłkarzy młodych roczników. Widać, że praca trenerska idzie jak należy, bo chłopaki brylują w rozgrywkach. I jeszcze fotka Michała Kołby, który obronił groźny strzał ratując remis. Podczas konferencji prasowej trener Ryszard Tarasiewicz komplementował łodzian, twierdząc, że dotąd w tym sezonie nikt nie zmusił jego drużynę do takiego wysiłku. Pewnie dlatego, tuż po meczu, na gorąco odtańczył taniec figurowy z Dawidem Abramowiczem, tłumacząc mu popełniane błędy.

Facebook: Foto Marek Kowal


ŁKS ŁÓDŹ – BYTOVIA BYTÓW 2:3

rryu8864ryyuu7

1 liga. Było już 0:3. W 76 min. strzelił Bartosz Widejko (fot.16), w 87 Rafał Kujawa, ale to wszystko za późno by wyrównać.

Facebook: Foto Marek Kowal


ŁKS ŁÓDŹ – STAL MIELEC 0:2

6600526990--

Na ławce Stali trener bramkarzy Bogusław Wyparło czyli Bodzio W. uwielbiany przez kibiców ŁKS wieloletni bramkarz łódzkiej drużyny. Kibice okazali to, że nadal go szanują. Mecz obserwował Jacek Magiera trener reprezentacji Polski U-20. Na zdjeciu z innym byłym zasłużonym dla ŁKS piłkarzem, Łukaszem Madejem.

Facebook: Foto Marek Kowal


ŁKS ŁÓDŹ – STOMIL OLSZTYN 1:0

55uiiooureey
1 liga. Skromne, ale zasłużone zwycięstwo. Wśród uradowanych kibiców także poseł Artur Dunin. Drużyny zagrały w składach: ŁKS: Kołba – Grzesik, Rozwandowicz, Sobociński, Bogusz, Kalinkowski, Gamrot, Łuczak (90 Kujawa), Bryła (73 Pyrdoł), Ramirez (81 Wolski), Radionov.
Stomil: Leszczyński – Kuban, Sołowiej, Wełnicki, Szywacz, Trojak, Stromecki, Głowacki, Lech, Kun, Góral (75 Śledź).
W przerwie meczu prezes klubu Tomasz Salski uhonorował pamiątkową odznaką kolejne osoby zasłużone dla ŁKS: Marka Dziubę, reprezentanta Polski, brązowego medalistę MŚ 1982, trenera mistrzów Polski z 1998 roku, Jarosława Łukowicza, prezesa szkół Cosinus, wieloletniego sponsora klubu, Tomasza Lipca, przyjaciela klubu, sponsora i właściciela firmy Ultras Shop.
Facebook: Foto Marek Kowal

ŁKS. SESJA FOTO

tyuoooye199u5

Drużyna na sezon 1-ligowy już gotowa. Gotowe jest też już zdjęcie zespołu.

Górny rząd od lewej: Lukas Bielak, Ievgen Radionov, Bartosz Widejko, Michał Kołba, Michał Brudnicki, Dawid Arndt, Kamil Juraszek, Rafał Kujawa, Jan Sobociński

Środkowy rząd od lewej: Jacek Żałoba (kierownik drużyny), Marek Jędrzejewski (fizjoterapeuta), Jacek Janowski (trener bramkarzy), Bartłomiej Kalinkowski, Maksymilian Rozwandowicz,Wojciech Łuczak, Mikołaj Maschera, Oskar Koprowski, Kazimierz Moskal (trener), Maciej Musiał (drugi trener), Damian Krajewski (fizjoterapeuta).

Dolny rząd od lewej: Mateusz Gamrot, Patryk Bryła, Jakub Kostyrka, Maciej Wolski, Kamil Żylski, Artur Bogusz, Piotr Pyrdoł, Jan Grzesik, Kamil Rozmus, Dani Ramirez, Paweł Wojowski.

Potem jeszcze wszytstkim zrobiono zdjęcia portretowe. Nowe stroje i garnitur kierownika drużyny leżały jak ulał.

Ciekawostką towarzysko zawodową była obecność za kamerą TV TOYA, długoletniego fotoreportera Expressu Ilustrowanego, Łukasz Kasprzaka.

Facebook: Foto Marek Kowal