7632577324

Łódź, Piotrkowska 62. Klub Muzyczny NEW YORK. Tyle już tu się „zadziało”. Aż trudno uwierzyć, że to dopiero trzecie urodziny. Nie tylko świetne koncerty przyciągają publiczność. Uznaniem cieszy się też bogato wyposażony bar i smakowite dania.  Własciciele klubu przywiązują duże znaczenie do działań kulturotwórczych. Słynna jest scena Jam Session, w których udział bierze elita nie tylko łódzkich muzyków. Ja szczególnie interesuję się New York Festiwalem, który jest szansą dla mniej znanych lub początkujących zespołów i muzyków, którzy nie posiadają oficjalnie wydanych płyt i nie są związani z żadną wytwórnią płytową. W ostatniej edycji zaprezentowało się ponad 60 kapel. Drugie piętro klubu to Las Vegas, tutaj odbywają się imprezy taneczne, imprezy tematyczne oraz zamknięte.

A w urodzinowym koncercie zaśpiewali:  Angelika Kłaczyńska, Aleksandra Skonieczna, Kasia Maciejewska, Łukasz Cieślak, Marek Jakub Weigel „Qbek”,
Zagrali: zespół SMASH THE CRASH,  Kamil Szewczyk – gitara, Marcin Jagiełło – piano, Paweł Wochna – bas, Łukasz Moszczyński – perkusja. Były wspaniałe duety i magiczne wykonania.
Facebook: Foto Marek Kowal